✔ SUBSCRIBE to my channel! ► ◄
⌛ Daily Vlog, episode 568. I’ll be missing Anthony Bourdain… Here’s why. Also, gimbals seem to be a thing recently, let’s talk about their downsides.
▸ My vlogs in English!
▸ Daily Vlog playlist
▸ My Patronite profile (Polish Patreon)
▸ Merchandise

🇵🇱 DOSTĘPNE NAPISY W JĘZYKU POLSKIM! 🇵🇱

✂ EDITOR
▸ Maciej Palmowski –

♫ MUSIC
▸ SEALS –
▸ Lakey Inspired –

♯ MY SOCIAL MEDIA✎ FANMAIL
▸ fanmail@krzysztofgonciarz.com
▸ Address:
Tofu Media LLC
3 Chome-4-2 Hiroo, Shibuya,
Tokyo 150-0012

32 COMMENTS

 1. Dla mnie the jedyny "disadvantage" robienia Vlog'ów po angielsku, jest taki, that musze focus więcej na oglądaniu your materiału. The question is czy to aby for sure wada?

 2. Jest ryzyko, że robiąc najlepszy program kulinarny nigdy nie zrobisz już nic lepszego, wtedy pozostaje już tylko sznurek od szlafroka.

 3. Actually Your first eng vlog which got my like button smashed. Probably You're starting to know how to swim in english.

 4. Sorry Krzysiek ale Twój angielski akcent totalnie Ci nie pasuje, gdy mówisz po polsku to Twój głos jest dojrzały a po ang brzmisz trochę dziwnie, mógłbyś popracować trochę nad tym.. bo filmy tracą urok. Pozdrawiam

 5. Krzysiu nie mam nic przeciwko Angielskiemu, ale nie wciskaj ludziom ciemnoty że robisz eksperyment, bo to podważa naszą inteligencje. Robisz to aby zyskać nową rzeszę fanów na świecie co jest zrozumiałe.

 6. Jestem ZA filmikami po angielsku. Ty zdobędziesz na pewno wiekszą ilośc widzow na co zaslugujesz!!! chyba jestes jedynym polskim kanałem ktorego nie wstydzę się polecić ! A poza tym dzieki temu ze filmiki beda po ang inni maja mozliwos podszkoenia jezyka ! :))))

 7. I feel your are a litte more comfortable now when you are looking at the camera.. Keep it going 😉

  And

  "jebać biedę" means "you are respect what you have" – it was so funny for me when you compare the Polish words with English explanation. I mean – in Polish it sounds like "alright, whatever" and in English it sounds just so majestic! >.<
  And now imagine a person who don't know Polish go to Poland and say with proud "jebać biedę" and have no idea how it sounds like xD

 8. Gonciarz, generalnie nie dołączam nigdy nigdzie tego typu komentarzy ale zrobię jeden wyjątek. Od dłuższego czasu oglądam twojego vloga i uważam, że trzyma poziom. Odkąd zmieniłeś język na angielski, straciłeś tę swoją wibrację, tożsamość vlogową… czy jak to inaczej nazwać. Ponadto twój akcent jest irytujący. Myślę, że to kiepski pomysł z tym angielskim. Na koniec muszę dodać, że znam doskonale ten język i ten komentarz nie wynika z braku jego znajomości. Pozdrawiam i czekam na przywrócenie "właściwej" wersji vloga 😉 #3

 9. You dont have to exlain yourself, if you feel like recording i English do so 🙂 I think I prefer watching your videos that way. Good job!

 10. Mega się jaram że zacząłeś nagrywać po angielsku. Podświadomie czynisz coś dobrego dla polskiego społeczeństwa. Podnosisz poziom angielskiego a wiadomo, że nauka czyni nas lepszymi ludźmi. Piona!

 11. Konie wyscigowe dostają do jedzenia olej lniany. Jest to czysta energia bez białka dlatego daje się olej a nie mielone siemię lniane. Polecam spróbować pić regularnie i do biegu gotowi start!

 12. Wyszło bardzo naturalnie, przyjemnie ogladało się tego vloga. Wczesniejsze odczuwałam jak nieco odgrywane, a w tym jest wiecej z Ciebie mówiącego po polsku.

 13. Sorry Krzysiu jak cie lubię to nie mogę znieść twojego zarostu. Proszę ogól się. English content is fine but because your beard I can't focus on it. Long live the King of polish YT 😛

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here